Домінантність це А сума генів організму. Б участь тільки одного алеля у визначенні ознаки в гетерозиготної особини В відсутність фенотипного прояву одного алеля в гетерози

Домінантність це А сума генів організму. Б участь тільки одного алеля у визначенні ознаки в гетерозиготної особини В відсутність фенотипного прояву одного алеля в гетерози готної особини. Г сукупність усіх ознак і властивостей особини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильний вариант Б)