Допоможіть будь-ласка з історією україни =)
Допоможіть будь-ласка з історією україни =)Знайдіть і підкресліть помилки в тексті. Написати правильно текст.
У серпні 1918 р. представники українських і російських політичних партій утворили Український національний союз ( УНС ) на чолі з С. Петлюрою. 13 грудня 1918 р. УНС утворила колективний орган керівництва повстанням проти більшовиків - Директорію, яку очолив В.Винниченко. Центром повстання стало місто Біла Церква. Вирішальну перемогу повсталі здобули у бою під станцією Крути. 15 грудня війська, віддані Директорії, вступили до Києва.
Ответ(ы) на вопрос:
Текст не відповідає дійсності взагалі. Особливо про бій під Крутами, де трагічно загинули студенти, що боронили Україну від більшовиків. Легше взяти готовий коректний текст, ніж виправляти цей. www.google.com.ua - тобі сюди )