Допопможіть!!!!Задача з фізики 8 клас!!!

Допопможіть!!!!Задача з фізики 8 клас!!!Скільки теплоти виділиться при конднсації 50г водяної пари(100 градусів) і її охолодженні до 60 градусів???

За відповідь - виберу "краща відповідь".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кількість теплоти буде складатися з теплоти конденсації та охоледження. Теплота конденсації - 2 256 кДж/кг * 0.05 кг = 112.8 кДж Теплота охолодження - 4200 Дж/(кг*К) * 0.05 кг * (100К-60К) = 8400 Дж Разом 112800+8400=121200 Дж
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы