Худохня Культура
Худохня Культура1. На єгипетських гробницях карбували написи «Прославляйте царя», на
грецьких храмах — «Людина є мірою всіх речей» або «Пізнай самого
себе». Як саме світосприйняття цих народів відбилося в архітектурі?
2. Порівняйте художньо-композиційні засоби архітектури і скульптури.
Визначте схожість та відмінності.
3. У яких жанрах працюють скульптори?
Визначте схожість та відмінності.
3. У яких жанрах працюють скульптори?
Ответ(ы) на вопрос:
http://blogs.privet.ru/community/drewni_egipet/31710599Вас посмотри здесь