Кількість витків у трьохОбмотках,а такожДовжина їх проводівОднакова.Який з проводів маєНайбільшу іНайменшу індуктивність
Ответ(ы) на вопрос:
Якщо поперечний переріз провідників також однаковий, то індуктивність провідників буде однаковою, якщо хоч один із параметрів порушений, індуктивність соленоїдів буде різною. Чим більша площа контура тим більша індуктивність.