Кто знает украинский язык помогите пожайлуста сделать задание!!!Оч надо!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
второе задание. там гальмівний барабан нужно, іонізуюча камера, вихід летючих речовин, газонепроникність, питома теплоємність, прилегла зона, повне відображення, екрануюча сітка, електрорушійна сила
Гость
Йонізуюча камера, піч з обертальним подом, завантажувальний пристрій, вихід летких речовин (сполук) , в"язкість чавуну, газонепроникність, питома теплоємність, знижувальна підстанція, зона, яка прилягає (прилягаюча-сумніваюсь...) , переважаючі сили, повне віддзеркалення, розгортувальний перетворювач, піддаватись окиненню, розтягувальна машина, екрануюча сітка, електрорушійна сила.
Гость
по второй части: ионизуюча камера (нет укр. языка на компе, но думаю разберёшься) , пич з обертальним подом, завантажувальний пристрий, вихид летючих речовин, в"язкисть чавуну, а остальные слова переведи тут: [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]