Люди срочно нужна помощь с переводом!

Люди срочно нужна помощь с переводом!Нужно написать сочиниение на английском примерно 200 слов на тему "Dating or Waiting", я в 11 класе учусь, сочинение нужно завтра, кто пришлет сочинение таму сразу лучший ответ поставлю, ВЫРУЧАЙТЕ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I don’t remember which trees or flowers were in bloom, but I do remember that that summer started with my prom. It sucked!!! I spent $200 on the dress, hair, makeup, and tickets and it sucked! Suffering from a common disease called “Senioritise”, my best friend and I (along with our dates) were banned from attending the festivities since we cut too many classes that year. That year the prom was at the Fairmont (a posh hotel on a hill). The dean, feeling himself a bouncer, refused to let us through when we arrived. We, however, knew that
Гость
Датирование или Ожидание
Гость
на гугле есть переводчик воспользуйся им. цени чужое время
Гость
я в 6 а английсково боюсь навятл ктото поможет извени дружише: (!
Гость
300 руб.