My family. Draw your family tree. Stick in photos of your relatives. Write what is special about your relatives. Stick in photos of your family activities and write what you l

My family. Draw your family tree. Stick in photos of your relatives. Write what is special about your relatives. Stick in photos of your family activities and write what you l ike doing together
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя семья. Нарисуй свое семейное древо. Вклей фотографий своих родственников. Напиши, что особенное в твоей родне. Приклей фотографии ваших развлечений с родней и напиши чем вы любите заниматься вместе.