Напишете ответ на приглашения (На английском)4 -5 предложений Dear Tina, You are invited to my birthday party on Sat 15 Dec at 17:30. My address is 18, Oxbridge Rd., Plymt

Напишете ответ на приглашения (На английском)4 -5 предложений Dear Tina, You are invited to my birthday party on Sat 15 Dec at 17:30. My address is 18, Oxbridge Rd., Plymt on. Hope to see you there! Janet ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЗАРАНЕЕ