Обчисли периметр і площу прямокутника зі сторонами 5 дм і 3 дм і квадрата зі стороною 4 дм.порівняй периметри цих фігур,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юленька, не позорь нацию.
Гость
Периметр прямокутника-(5дм+3дм) *2=16дм площа прямокутника-5дм*3дм=15дм^2 Периметр квадрату-(4дм+4дм) *2 площа квадрату-4дм*4дм+16дм : )
Гость
По-перше - периметр прямокутника - 2a+2b=10+6=16 дм. Площа: a*b=15 кв. дм По-друге - периметр квадрата - 4+4+4+4=16 дм, площа - 4*4=16 кв. дм. Отже: Периметри рівні, площі відносяться як P1/P2=15/16 А взагалі - вчіть елементарну геометрію, а то почну вас лякати метрикою довільних лінійних просторів =)
Гость
Периметр прямокутника=5*2+3*2=16дм Площа=5*3=15дм^2 Периметр квадрата =4*4=16дм; площадь=4*4=16дм^2 периметри цих фігур равны
Гость
Сбрендила со своими задачам. Уймись, попей водочки и расслабся!!!
Гость
накануне НГ больш не о чем спросить?