Очень нужна помощь!!!!Пожалуйста!!!!Выручайте бедную студентку=)

Очень нужна помощь!!!!Пожалуйста!!!!Выручайте бедную студентку=)№1
Розрахуйте простий мультиплікатор витрат за умови, що наявний дохід збільшився на 20 млрд.грн., а споживання - на 12 млрд.грн.

№2
Природний обсяг виробництва становить 9000 одиниць, криву AD описує рівняння Y=9300-2P. Через певний проміжок часу природний обсяг виробництва збільшився на 60%, а рівняння сукупного попиту набуло вигляду: Y=13400-2P.
Обчислити як змінився за цей період рівноважний рівень цін.

Пожалуйста, кто может, решите! Буду очень благодарна, и должна Вам по век жизни!=)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как хочет, так и пишет. Если вы понять не можете, не нужно комментировать.
Гость
Ну ты даешь))) . Это ж сайт российский переведи все на русский быстрей помогут)
Гость
Девочка, дорогая! А по-русски задания нельзя написать! И в категорию НАУКА, ТЕХНИКА, ЯЗЫКИ Там быстрее помогут! Там люди ученые, добрые!