Определите члены предложения.
Определите члены предложения.Мова - це суспільне явище і головний засіб спілкування людей, вираження іхніх думок і почуттів.
Мова - не тільки засіб спілкування, а й природний резервуар інформації про світ, насамперед про свій народ.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бляааааааа... . это нада в раздел лингвистика спрашивать и в вопросе писать пометку, что язык украинский!