Ответы зно-2009 с истории украины есть у кого-небудь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ Завдання 1—50 мають чотири варіанти відповіді, з яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. 1. До якого історико-археологічного періоду належить Трипільська культура? А палеоліт; Б мезоліт; В неоліт; Г енеоліт. 2. «Коли ж почули древляни, що він знову йде, порадилися з князем своїм Малом і сказали: «Якщо внадиться вовк до овець, то виносить по одній все стадо, якщо не уб’ють його. Так і сей: якщо не вб’ємо його, він усіх нас погубить» . І послали вони до нього, кажучи: «Чого ти йдеш знову? Ти забрав всю данину» . І не послухав їх, і древляни, вийшовши на супротив з города Іскоростеня, вбили його ...» Якого року відбулася описана подія? А 882 р. ; Б 911 р. ; В 945 р. ; Г 988 р. 3. На карті заштриховано території, приєднані до Київської Русі за князювання: А Олега; Б Ігоря; В Святослава; Г Володимира. 4. Як називалася категорія неповноправних людей на Русі, я к і через різні обставини вийшли зі своєї суспільної групи? А закупи; Б ізгої; В рядовичі; Г холопи. 5. Укажіть елементи інтер’єру властиві собору Святої Софії в Києві: 1 барельєфи; 4 орнаменти; 2 вітражі; 5 фрески. 3 мозаїки; Варіанти відповіді: А 1, 3; Б 2, 5; В 3, 4; Г 3, 5. 6. Правителі якої країни щодо приєднаних українських земель дотримувалися принципу «Старого не порушувати, нового не впроваджувати» ? А Великого князівства Литовського; Б Польського королівства; В Московського царства; Г Угорського королівства. 7. Чи правильне твердження? З укладенням Люблінської унії на українських землях: 1) ліквідовуються удільні князівства; 2) в системі судочинства залишалися в силі Литовські статути. А обидва варіанти правильні; Б тільки 1 варіант правильний; В тільки 2 варіант правильний; Г обидва варіанти не правильні. 8. Середньовічні цехи — це: А виробничі приміщення, у яких ремісники однієї спеціальності виготовляли певний товар; Б корпоративні організації ремісників однієї чи кількох споріднених спеціальностей; В підприємства, я к і виробляли всю необхідну для забезпечення життєвих потреб продукцію; Г підприємства, де існував поділ ремісничої праці та використовувалася наймана робоча сила. 9. Який навчальний заклад було засновано в Острозі у другій половині XVI ст. ? А єзуїтський колегіум; Б чотирикласне народне училище; В слов’яно-греко-латинську школу; Г протестантську гімназію. 10. Яка подія церковного життя пов’язана з ім’ям Петра Могили? А визнання королівською владою вищої православної церковної ієрархії; Б утворення на українських землях греко-католицької церкви; В відновлення вищої православної церковної ієрархії; Г заснування Київської братської та Лаврської шкіл. 11. На карті позначено район: А козацько-селянських повстань К. Косинського та С. Наливайка наприкінці XVI ст. ; Б Вольностей Війська Запорозького Низового, включений до складу Київського воєводства в другій половині XVI ст. ; В розташування польських гарнізонів за умовами Зборівського мирного договору 1649 р. ; Г формування та розташування реєстрового козацтва наприкінці XVI — початку XVIІ ст. 12. Укажіть події, що належать до періоду Національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького: 1) битва під Цецорою; 2) битва на Жовтих Водах; 3) Молдавські походи; 4) битва під Конотопом; 5) Чуднівська кампанія; 6) Віленське перемир’я; 7) Чигиринські походи. Варіанти відповіді: А 1, 4, 6; Б 2, 3, 6; В 3, 4, 5; Г 2, 3, 7. 13. Упродовж якого періоду діяла Перша Малоросійська колегія? А 1687—1708 рр. ; Б 1700—1721 рр. ; В 1722—1727 рр. ; Г 1750—1764 рр. 14. «Протягом усього життя вивчав Біблію, вважаючи, що в книзі зашифрована муд рість багатьох поколінь. Тому свої твори писав на теми афоризмів з Біблії, намагаючись розкрити їхній символічний зміст. На цій основі розробив учення про дві природи — видиму й невидиму, що є в кожній речі чи явищі, та три світи — це Всесв
Гость
Я - Дмитрий Козак, просто на другом логине пожалуйста, выбери лучшим " Дмитрий Козак на ответах Знаток (332)" ПРОДОЛЖЕНИЕ сейчас дам ссылку Тест история пример ПОЖАЛЙСТА ВЫБЕРИ ЛУЧШИМ МОЙ ПЕРВЫЙ ОТВЕТ!!!