ПЕРЕВЕДИ ТЕКСТ ПОЖАААЛУЙСТА СРОЧНОО ОЧЕЕЕНЬ 50 БАЛЛОБ ДАЮ Мені туыстарым Отбасы мшелері мен туысты атауларды білу - рбір адамны парызы. Ата - кені кесі. Атаны жасы кішілер р

ПЕРЕВЕДИ ТЕКСТ ПОЖАААЛУЙСТА СРОЧНОО ОЧЕЕЕНЬ 50 БАЛЛОБ ДАЮ Мені туыстарым Отбасы мшелері мен туысты атауларды білу - рбір адамны парызы. Ата - кені кесі. Атаны жасы кішілер р меттеп (асаал), (ария) деп атайды. же - кені шешесі. Ата-ана -дниеге рпа келген ерлі-зайыпты адамдар. л мен ыз шін блардан асан адам жо. Немере - лды баласы. Шбере - немерені баласы. Аа, пке, арындас, сілі - бір пке-шешеден туан балалар. Екі аайынды л-ыздарзара, лкен болса - (аа), кіші болса - (іні), лкен ыз - (пке), кіші болса - (арындас), ыздар шін (сілі) болады. пке - отбасындаы, анадан кейінгі сыйлы адам. Ол інілері мен сілілеріне немі аморлы жасап отыратын бауыр, анасыны а тілеуін атап, оан кмек крсететін й ішіндегі тлімгер.Сондытан да пкеге рмет крсетіп, ардатау - інілер мен сілілерды парызы. Женге - ааны йелі. Ол жасы лкендер шін - (келін), жасы кішілер шін - (жеге), (жееше). Жезде - пкені кйеуі. Аайын - бірге туар туыстар, бір сзбен (аайындылар) делінеді. Наашы - ананы тркіні балаларына (наашы) болады. Мнда жиендері тек туан наашы ана емес, оны туыстарын тгел наашы дейді. Жиен - ыздан туан бала. Жиен наашыларына еркелеп, нені аласа да алуа ы бар. Жиеншар - жиеннен туан бала. Ол да кесі сияты жиендікті жаластырады. Бле - апалы-сілілерді баласы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мои родственники Долг каждого человека, чтобы знать имена членов семьи и семьи. Родители- отец отца. Дедушку младшие уважая называют (аксакал) (старейшина). Бабушка- мать отца. Родители- пары которые приносят к жизни поколения. Внук- сын сына. Сын правнуков. Брат и сестры, сестра, племянница- один из детей, от моей матери и сестры. Два брата, сыновья- Девушки, если (старший), младший (младший брат), девочки (сестры), меньше (сестра), девушки (сестры). Сестра матери после того, как уважаемого семейного человека. Который всегда поддерживает своего брата и сестру, чтобы помочь ему удовлетворить желание своей матери, а также в доме наставника.Поэтому сестры честь и долг в честь братьев и сестер. Золовка- жена брата. Она для старших- (невестка), для младших- (золовка). Свояк- муж сестры. Опять же с семьей рождения, одно слово (братья), заключается в следующем. Дядя- дети корней матери (кузен). Здесь племянников родился дядя кузена, но сказал, что все его родственники. Племянник - ребенок девушки. Племянник в праве потребовать от кузенов, что хочет. Плямянник- ребенок племянника. Он тоже будет продолжать племянника как и его отец. Кузен- дети сестер.