Переведите пожалуйста на английский!!!!оч нада, правильно!!

Переведите пожалуйста на английский!!!!оч нада, правильно!!1. Они могут не принимать это решение сами. Завтра приедет директор и решит эту проблему.

2. Нам придется поговорить с управляющим завтра, потому что сегодня он уже ушел.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.They may not make this decision on their own. The director will arrive and solve this problem tomorrow. 2.We will have to talk to the manager tomorrow, because he has already left. Good luck with your English!
Гость
1. They can not make this decision. Tomorrow there will arrive the director and will solve this problem. 2. We should talk with operating tomorrow because today it has already left.