Перевод предложений на английский
Перевод предложений на английский1.Мой друг ответственный и полон энтузиазма
2.Я имею серьёзное образование
3. У меня сильные организаторские способности
4. У меня нет широкого опыта трудоустройства
5. Вы ответственный за эту работу
Если кто что знает помогите....Ток нужно не через переводчик.Буду благодарна.
2.Я имею серьёзное образование
5. Вы ответственный за эту работу
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. My friend is responsible and full of enthusiasm. 2.I have a serious / good education. 3. I have strong abilities in management. 4.You are responsible for this work.
Гость
1.My friend is responsible and packed enthusiasm 2.I have a serious formation 3. I have strong management abilities 4. I have no broad job placement experience. 5. You are responsible for this work If who that knows help....Ток it is necessary not through translator.Shall be grateful.