Підкажіть хто знає як робити укранізатори або русифікатори до ігор

Підкажіть хто знає як робити укранізатори або русифікатори до ігорПідкажіть хто знає як робити укранізатори або русифікатори до ігор. Які проги треба. Знаю штука важка але кому не лінь дайте інструкцію.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Редактировать языковые пакеты игр, их ресурсы специальными программами - редакторами ресурсов, или изучать ассемблер и править код.
Гость
Такія пытанні лепш задаваць на гульнявых форумах ці сайтах.. .Напрыклад вось такім - www.ag.ru альбо www.igromania.ru. Там напэўна хутчэй дапамогуць.
Гость
а нафига тебе русифікатори до ігор если ты по русски ни бе ни ме
Гость
украйинизаторы кому они ваще нужны)))