Плиз помогите составить диалог по укр.яз (телефонный разговор школьников)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Іванко, люба! Ти вже лабораторну з фізики зробила? - Привіт Марія! Ні, я тільки-но закінчила з англійською. . Невже там так важко? - Не зовсім. Проте я просто не хочу одна робити її! Можливо зараз зустрінемось і все вирішимо удвох? - Не погана думка! Давай зустрінемося біля магазину через 20 хвилин! Мені ще потрібно хліба додому купити. - Добре! Я як раз додивлюся останню серію і буду там тебе чекати. Я тільки зошит візьму. Ти ж мені даси олівець та лінійку? - Звичайно! Домовилися. Скоро побачимося, Марійко! - чекаю з нетерпінням! До зустрічі.