Поясніть, що від мене вимагається завданням

Поясніть, що від мене вимагається завданнямЗібравши за допомогою Інтернету інформацію, підготуйте текст віртуальної єкскурсії "шляхами Григорія Сковороди"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тобі потрібно знайти в І-неті інформацію щодо мандрівних пригод Сковороди (де він бував, з ким познайомився, у кого гостював) , підготувати повідомлення від імені екскурсовода про життєві шляхи відомого мандрівного філософа. Можна обрати, наприклад, якусь подію в житті і змалювати її детальніше. Тобто спочатку коротко розповісти про всі "блукання", а далі сконцентрувати увагу на одному з них, включити, по можливості, якісь діалоги, а може, принагідно висвітлити інформацію про те, які поезії з"явилися під впливом мандрівки з-під пера славетного мандрівника.
Гость
Всё что требуется, зайти в интернет, поискать информацию про жизненный путь Григория Сковороды и потом составить текст на этот счёт.
Гость
Зібрати інформацію для проведення екскурсії "Шляхами Григорія Сковороди".На те вона і віртуальна, що не в реальному житті. Можна створити проект у Powerpoint,наприклад, для більш яскравого представлення. Але це не вимагається від Вас.
Гость
Уважаемый, я против хохлов ничего личного не имею, но владея тремя языками мысль Вашу не понял.