Почему повесть "Маруся" сентиментальна?
Почему повесть "Маруся" сентиментальна?задали в школе развернутый ответ...подскажите хоть что-нибудь)
Ответ(ы) на вопрос:
Бо це історія ідеалістичного кохання простих людей. В повісті описуеться їх внутрішній світ та їх переживання. Головні герої зуміли подолати труднощі на своєму шляху, але трагічна смерть Марусі, а згодом і Василя, перекресліла їх долі.Не можуть залишити байдужими читача плачі-голосіння батьків за донькою, яка вмірає.