Пожалуйста, помогите написать Сочинение на казаxском языке на тему "Цените своиx родителей" Поставлю наивысший балл, ну и буду благодарна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мір адама бір – а рет берілетін нды дние. Осы мірге шыр етіп келген сттен бастап, іглап іздейтіні, кз ашып кргені - аяулы Ана. Ата – ана жалынып – жалбарынып Аллатан перзент тілейді. Ал, бала сйгенде жрегі жарылардай уанып, «баламны табанына кірген шгір, мені мадайыма кірсін» деп, лпештеп, мірімні жаласы, ертегі болашаым деген мітпен, анаттыа атырмай, тмсытыа шотырмай сіреді. Осы міт біреулерді баыта жетелесе, кейде зге ата – аналарды кілеген мітіні кл паршасы шыып жатады. Блай деуімні себебі без бйрек балалары ке – шашесін зар жылатып, арттар йіне тастап кетеді. Сондаы ата – ананы кінсі балаларын дниеге келіп, о – солын танытаны ма? Бейнетті зейнетін крер шаында ариялар йіне тастап етердей нендей кін жасады екен? Бл таырыпты озау мен шін оай болан жо. Тастанды тадырлар мені бала жрегіме озау салып, жаныма жай бермейді. Амал анша санамды селт еткізген дниені ааз бетіне тсіріп отырмын. Бгінгі тада арттар йінде тастанды арияларымызды саны кбеймесе, азаяр емес, аншалыты жасарып, адамгершілік таразысына салмайы ащы да болса, шынды – осы. Мемлекетіміздегі басшы буын арттарымызды барынша жадайын жасауда. Алайда, оларды аншалыты арны то, кйлегі кк болмасын, кілі жарым, жанарында сызат бар. азыналы арттарымыз жайлы жалпы сз озауымны бірден – бір себебі, скеле рпаа ой салып, ата – аналарын адірлеп, алаандарына салса, перзенттік парыздарын мыт алдырмаса нр стіне – нр болар еді.