Пожалуйста помогите написать сочинение про учителей на азербайджанском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mllimlik pesinin btn dvrlrd n rfli, lakin eyni zamanda n iddtli. qabiliyyti yalnz insanlar n mstqil hyat girn gnc z tcrb kemk n - bir istedad var. Yqin ki, hr mllim glckd yalnz onun agirdi nail istyir. Bel ba zaman, lbtt, hr bir mllim, xodur. Amma bir mllim n n hmiyytli sevinc agirdlrimiz tkkr edir. Biz hmi sbirl, he bir sy v vaxt baladm v israrla bizi meydana retmenlerimize xatrlamaq lazmdr. Bu, bizim lkd mllimlr i, sosial v maddi baxmndan mahiyyti zr deyil qiymtlndirilir zc. Mnim fikrimc, dvlt lknin glcyini artrlmas, insanlar haqqnda daha ox narahat olmaldr. Mn sevimli mllim yoxdur. Sevimli - Hesab edirm ki, btn mllimlr inanram. Bu daha ox istyirm kims bir qeyd etmk tindir. Mn v mnim sinif yoldalar biz gstri v thsil nec ar baa drk. Amma rf, lyaqt v onlarn vzif bunu qrurla mllimlri. V biz ox minntdar onlara var. Biz yetikinlik daxil yolumuzu ad mllim he vaxt unutmayacaq! Nhayt, mn btn mllimlr demk istyirm: "Siz n n tkkr edirik!"