Пожалуйста!!! Помогите! Составте текст на казахском языке, на тему "Мен білмейді ретеймін" 7 предложений, 5 класс. ТЕКСТ С ПЕРЕВОДОМ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен блмемді реттеймін шыар. 1)Мен таерте транда алдымен тсегімді жинаймын .Сосын таы асымды ішіп болансо ,киімдерімді реттеймін.Ал ойыншытарыммен кітаптарымды реттеймін,бл маан найды.Ал сосын блмемні шаын сртемін. Блмедегі заттарды з орнына реттеймін.Блмені рдайым таза стау керек.Тазалы денсаулы кепілі!!