Помогите перевести несколько предложений на английский

Помогите перевести несколько предложений на английский1)Этот сыр стоит 50 рублей за килограмм
2)Я бы хотела еще купить колбасы,но у вас такой широкий выбор,что я просто не знаю,что выбрать.
3)Сколько всего платить?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 This cheese costs 50 rubles per kilogram 2 I would like to buy more sausage, but you have such a choice, I just do not know what to choose. 3 How many total pay?
Гость
Help to translate some offers into English 1) This cheese costs 50 roubles for kg 2) I would like to buy still sausages, but from you such wide choice that I simply do not know what to choose. 3) how many all to pay?
Гость
1) This cheese costs 50 rubles per kilogram 2) I would like to still buy a sausage, but you have such a wide choice, I just do not know what to choose. 3) How many total pay?
Гость
1)This cheese costs 50 roubles for kg 2)I would like to buy still sausages, but from you such wide choice that I simply do not know what to choose 3)How many all to pay?
Гость
1) This cheese costs 50 roubles for kg 2) I would like to buy still sausages, but from you such wide choice that I simply do not know what to choose. 3) How many all to pay?
Гость