Помогите пожалуйста перевести. Только не в переводчике( там я и сама могу) Заранее спасибо. Можно хотя бы суть. Отбасы белгілі дстрлерді, жаымды негелерді, мраларды сатаушысы.
Помогите пожалуйста перевести. Только не в переводчике( там я и сама могу) Заранее спасибо. Можно хотя бы суть. Отбасы белгілі дстрлерді, жаымды негелерді, мраларды сатаушысы. Онда бала алашы рет мір жолымен танысады, моралдік нормаларды игереді. Сондытан йелмендік мір жеке адамны азамат болып суіні негізі.
Мынау жары дниеге шыр етіп келген нрестені жргегінен басталатын ктімі мен трбиесі оны туелсіз елімізді айтулы азаматы болып скенше жаласатынын ескерсек, е лкен жауапкершілік алдымен мірге рпа келген ата-ан.аа жктеледі.
Отбасы е алашы жастарды трбиелеу ортасы. Сол себепті де рбір отбасында балаларды ебексйгіштікке, отансйгіштікке трбиелеу – бл азаты салт-дстрімен тыыз байланысты. Отбасыда ана зіні баласын шебер, аылды, озат етіп трбиелеуге арман етті.
Ке байта аза даласында мір сретін балаларды трбиесі оларды ата-аналарыны кнделікті іс-рекеттері мен кшпелі трмыс салтына байланысты болан. Балаларды жастайынан тіл алыштыа, тртіптілікке, жалпы адами асиеттерге, лкенді сыйлап, з дініне, лтына сыйластыпен арауды йреткен.
анша заман тсе де, бабаларды мол тжірибесіне, таылымы мен дстрлеріне жне отбасы трбиесіні негіздеріне сйене отырып, ке мен ана, ата мен же рпатары шын азамат болып суіне аморлы жасаан. асырлар бойы аза отбасылары хастарды трбиелеуде кптеген дістерді орлданып келген. Олар: тсіндіру, йрету, насихат, жазалау т.б. болып табылады.
Бізді елімізде ертегі болашаымыз – бгінгі жас рпа трбиесіне мемлекет тарапынан ерекше мн беріліп отыраны белгілі.
мір крсеткендей балаларды отбасыда трбиелеу жне оыту барысында жіберілген ателіктер немесе олылытар келешекте ел шін, сіресе оны экономикалы, сондай-а леуметтік атынастарында ымбата тседі. Шындыында жас рпаты аяа трызуда жеке тланы алыптастыруды алашы сатысы ретінде отбасыда трбиелеу мен оытуды аржы мселелерін шешуде селостыпен арау тек ана леуметтік саланы мселелері болып алмаанын тсінетін мезгіл жетті.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Семейные традиции хорошо negelerdi наследие хранитель. Где дети узнают о образе жизни в первый раз, развивая моральные нормы. Так yelmendik основой роста жизни индивида является гражданином. Это пришло к свету и цепи запуска от колыбели ухода за детьми и образования ее независимой замечательно, учитывая, что будет продолжать расти, как гражданин страны, наибольшая ответственность лежит на первое поколение родителей an.aa привели к жизни. Образование и молодежь впервые в семейном окружении. Таким образом, каждый из детей в семье трудолюбивый, патриотическое воспитание казахских обычаев и традиций тесно связаны между собой. Мать его ребенка в семье искусный, умный, хорошее образование, чтобы сон. Подавляющее казахских степях образования детей, проживающих в изо дня в день действий их родителей и из-за кочевого образа жизни. Язык altqqa с раннего возраста, дисциплины и человеческих качеств, уважение к старшим, религии, национальности учат уважению. Сколько раз позже, уроки опыта предков и традиций, основанных на основах образования и семьи, отца и матери, отца и бабушки являются истинными потомками людей, которые заботятся о росте. Казахские семьи на протяжении многих веков приносят xastard много методов qorldanp. Они включают в себя: устный перевод, обучение, пропаганда, штрафы и т.д. есть. В нашей стране, завтрашняя будущее зависит от воспитания современного молодого поколения, которые обратили особое внимание со стороны государства. В жизни любые ошибки или упущения в воспитании и обучении детей в семье для будущего страны, особенно в ее экономических и социальных отношений дорогих. На самом деле, воспитание молодого поколения семьи в качестве первого этапа формирования индивидуального обучения и воспитания selqostqpen только решить финансовые проблемы времени, чтобы понять, есть ли в социальной сфере.