Помогите пожалуёста задать все возможные вопросы к предложению: We have got a nice flat in a new block of flats.

Помогите пожалуёста задать все возможные вопросы к предложению: We have got a nice flat in a new block of flats.И общий вопрос тоже.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Who has got a nice flat in a new block of flats? 2. What have you got in a new block of flats? 3. What flat have you got n a new block of flats? 4. Where have you got in a new block of flats? 5. What block of flats have you got a nice flat in?