Помогите пожалуйста очень быстро))

Помогите пожалуйста очень быстро))Помогите пожалуйста обьяснить фразу "Лише народи,явлені у Слові достойноможуть жити на землі."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Смысл - надо говорить и писать на языке своей страны. Споконвіку в держави, у нації Стало добрим законом, панове: Жить не може людина у Франції І не знати французької мови. То вода для людини для спраглої, Джерело життєдайне, чудове. Жить не може людина у Англії І не знати англійської мови. В кожній мові—квітіння конвалії, Гуркіт грому і гомін діброви. Жить не може людина в Італії І не знать італійської мови. Із колиски до миті останньої Є в людей розуміння чудове: Жить не може людина в Іспанії І не знати іспанської мови Хай слова вирізняються в речення, Як зерно, а не жмуття полови, Жить не може людина в Туреччині І не знати турецької мови. Може в мене поняття і спрощені, Та тримаюсь такої основи: Жить не може людина в Угорщині І не знати угорської мови. Жить не можна в Норвегії, Швеції, Виголошувать чільні промови, У Румунії, в Польщі, у Греції, І не знати державної мови. То ж думки пропливають, як тіні В долину, в безгоміння Дніпрове: Жить не можна у нас, в Україні— І не знати вкраїнської мови.
Гость
хочу помочь. счась сяду изучать укр. язык, как выучу помогу. . постеснялись бы просит помощь по родному языку.