Помогите с физикой.Помогите решить хотя бы пару задач.

Помогите с физикой.Помогите решить хотя бы пару задач.1) у ядрі атому бору міститься 5 протонів і 6 нейтронів. Скільки електронів у даному атомі?
2) У ядрі атома деякого хімічного елемента міститься 31 протон. Визначте цей елемент.
3)Скільки протонів і скільки нейтронів міститься в ядрі атома Аргону, якщо його масове число = 40?
4) Серед перелічених символів хімічних елементів, зазначте той. що відповідає атому з найбільшою кількістю електронів : Ca. Cu. Ge. Sb. P.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 5 электронов 2) 31 протон равно порядковому номеру в табл. менделеева и равно количеству электронов 3) число протонов рвно порядковому номеру аргона, а количество нейтронов нахожится 40- порядковый номер 4) Из всех пречисленных элементов наибольшее количество электронов имеет элемент с наибольшим порядковым номером