Помогите со схемами предложений

Помогите со схемами предложений1) Найсвятіші наші помисли спрямовані на те, щоб розквітло на планеті життя справді братерське, без воєн, без чар і тривог, які зараз колишуть світом, щоб всепланетарно утвердило себе суспільство найгуманніше, рівноправне, створене для величі й радості людини.
2) Чужих країв ніколи я не бачив, принад не знаю їхніх і окрас, та вірю серцем щирим і гарячим: нема землі такої, як у нас.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А по русски?
Гость
вот бы еще с языком разобраться!