Помоготи перевести текст с казахского на русский))))

Помоготи перевести текст с казахского на русский))))u8;азаu9;стан Республикасы туралы жалпы мәлімет

u8;азаu9;стан Республикасы Еуразияныv7; орталыu9; бөлігінде орналасu9;ан тәуелсіз мемлекет.
Аумаu1;ы – 2724 мыv7; шаршы км. Халu9;ыныv7; саны 15 млн-u1;а жуыu9;. u8;азаu9;станда u9;азаu9;тар – 53,4%, орыстар – 30%, украиндер – 3,7%, өзбектер – 2,5%, немістер – 2,4%, x1;йu1;ырлар – 1,4%, кәрістер – 0,7% және таu1;ы басu9;а x1;лттар – 5,9% тx1;рады.
Мемлекеттік тіл – u9;азаu9; тілі, орыс тілі x1;лтаралыu9; u9;атынас u9;ызметін атu9;арады.
u8;азаu9;стан Республикасы аu9;сw9;йек, демократиялыu9; және біртx1;тас мемлекет болып табылады.
Діни нанымныv7; баu1;ыттары ісләм және хрестиан діндері. Сонымен u9;атар буддизм және индуизм секілді әлемдік діни конфенцияларын жаu9;таушылар да бар.
Елордасы – Астана u9;аласы.
Мемлекет басшысы – Президент.
Заv7; шыu1;аратын жоu1;ары органы – Сенат және Мәжілістен тx1;ратын Парламент.
Атu9;арушы билігі – республика w8;кіметі.
Аu9;ша бірлігі – теv7;ге.
Республика аумаu1;ы батыстан шыu1;ысu9;а u9;арай 3 мыv7; км. және солтw9;стіктен оv7;тw9;стікке u9;арай 1 мыv7; км. созылып жатыр. u8;азаu9;стан батысы мен солтw9;стігінде Ресей Федерациясымен, оv7;тw9;стігінде Тw9;ркістанмен, Өзбекстан және u8;ырu1;ызстан, шыu1;ысында u8;ытаймен шектеседі. Мемлекет шекарасыныv7; жалпы x1;зындыu1;ы 15 мыv7; км-ден астам. u8;азаu9;стан 2,7 шаршы км жер көлемімен дw9;ние жw9;зінде 9-шы орында тx1;р.
Елдіv7; жер бедері өте алуан тw9;рлі. Егер u8;азаu9;стан аумаu1;ына u1;арыштан көз салатын болсаu9;, онда біз мx1;здыu9;тармен жамылu1;ан биік тауларды, төбелерді және u9;ыраттарды көреміз. Кеv7;-байтаu9; жазыu9;тар мен ойпаттар бейне бір жасыл жолаu9;тай созылu1;ан. Теріскейінде Батыс Сібір жазыu1;ынан бастап, кw9;нгейінде Тянь-Шань тауларына дейін созылu1;ан ел батыстаu1;ы Еділ өзенініv7; төменгі жаu1;асынан шыu1;ыстаu1;ы Алтайu1;а дейін көсіліп жатыр.
u8;азаu9;стан мx1;хиттардан алшаu9; жатыр. Аумаu1;ыныv7; x1;зындыu1;ына байланысты u8;азаu9;станныv7; климаты кенет континенттік және белдеулік болып табылады. Солтw9;стік аудандарында u9;ыс өте суыu9; және x1;заu9; болады. Арктикалыu9; ауаныv7; енуініv7; нәтижесінде минус 40-45°С-u9;а дейін жететін аяздар болып тx1;рады. u8;ар аз, біраu9; боран мен бx1;рu9;асындар болып тx1;рады. u8;азаu9;станныv7; солтw9;стігінде u9;ыста ауа темпиратурасы орта шамамен минус 20°С төv7;ірегінде болады. Орталыu9; аудандарында u9;ыс u9;оv7;ыржай салu9;ын, ал оv7;тw9;стігінде жылы және жx1;мсаu9;.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У вас же 30% русских, попроси у кого-нить по-близости. Да и поменяй шрифт
Гость
Подожди немного я тебе его сейчас переведу!