Решите плыз....
Решите плыз....Робота виходу електрона з цезію А=1.9 еВ. з якою швідкістю електроні вилітають з поверхні металу, якщо він освітленій світлом з довжиною хвілі (Лямда мах) = 5000нм?.
Ответ(ы) на вопрос:
hc/λ = А + mv(в квадрате) /2 v=корень квадратный 2(hc/λ -А) /m h-стала планка =6.62*10в степини (-34) с -3*10в степени8 m=9.1*10в степини (-31) решение это правильное ток оно не пошитается (там минус) это связано с тем что 5000нм - это не риальное число) наверно 500нм