Robert (to take)_________photos every day (-)_________________________ General___________________ Alternative(...or...)__________ When_________________

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Takes 1. Я не поняла, что требуется 2. Does Robert take photos every day? 3. Does Robert take photos every day or every week? 4. When does Robert take photos?