Сделайте плиз по английскому,надо предложения сделать восклицательными

Сделайте плиз по английскому,надо предложения сделать восклицательными1.What awful weather
2.What a clumsy girl
3.This box is so heavy
4.Does"t she look smart
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вконце преписываешь восклицательные знаки - и о чудо, у тебя есть восклицательные предложения.
Гость
1.What awful weather - What an awful weather we are having today! 2.What a clumsy girl - What a clumsy girl she is! 3.This box is so heavy - What a heavy box is this! 4.Does"t she look smart - How smart she looks!