Складіть будь ласка діалог з фразеологізмами - БИТИ В ОДНУ ТОЧКУ,У ПЕРШИХ ЛАВАХ,МІРЯТИ ОДНІЄЮ МІРКОЮ

Складіть будь ласка діалог з фразеологізмами - БИТИ В ОДНУ ТОЧКУ,У ПЕРШИХ ЛАВАХ,МІРЯТИ ОДНІЄЮ МІРКОЮБить в одну точку - повторять одно и то же;
Мерить одной меркой - одинаково судить разные поступки,разных людей. (Думаю, что вам не составит труда перевести на украинский).
В первых рядах - быть впереди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У перших лавах помічників Ольги Степанівни, як завжди, був Петрусь Черненко. "Та, досить міряти нас однією міркою! Ми різні!"- лементував Кирило після слів учителя щодо успіхів у навчанні в 7-А класі. Не дарма Марійка била в одну точку: відповідь на уроці фізики викликала здивування навіть у Ганни Андріївни.
Гость
А вАМ не составило бы труда перевести вопрос на русский?