СОСТАВЬТЕ СОЧИНЕНИЕ ПО ДАННЫМ ВОПРОСАМ 1. Сені досыны аты кім? 2. Ол андай асиеттерімен кзге тседі? 3. Саан оны мінезіндегі андай асиеттер найды? 4. Оны бойында намайтын

СОСТАВЬТЕ СОЧИНЕНИЕ ПО ДАННЫМ ВОПРОСАМ 1. Сені досыны аты кім? 2. Ол андай асиеттерімен кзге тседі? 3. Саан оны мінезіндегі андай асиеттер найды? 4. Оны бойында намайтын асиет бар ма? Болса, андай асиет? 5. Досыа андай аыл бересі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Мені досым асиетті жан.Мен оны жасы кремін 2.Ол те белсенді,кптеген ерекше асиеттерін байаймын ж/е ерекше жаралн жан 3.Мейірімді,ізеттілік,ибалы 4.Шыдамсыз деп жазуыа болады или тб 5. досына баиланысты ол жаы