Спишіть речення дотримуючись правил пунктуацій та розкриваючи дужки.Зробіть повний синтаксичний розбір речення. Росинка заблукає в(у) павутин(ь)ці й(і) сивішатиме небо (що

Спишіть речення дотримуючись правил пунктуацій та розкриваючи дужки.Зробіть повний синтаксичний розбір речення. Росинка заблукає в(у) павутин(ь)ці й(і) сивішатиме небо (що ) (не) день а літо з осін(н)ю лишившись (на)одинці довірливу розмову поведе (С. Тихолоз).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Росинка заблукає в павутинці й сивішатиме небо, що не день, а літо з осінню лишившись на одиниці довірливу розмову проведе.(розповідне,двоскладне,поширене,складне,неокличне)