Твір на тему: "Українська пісня - поетичний літопис нашого народу"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українська пісня існує здавна. Її ще називають поетичним літописом нашого народу. Чому так називають? А тому що наші предки навіть в піснях оспівували події які відбувалися на той час. Такі пісні ще називають - історичними. Звісно оспівували не тільки події, а й побут, свята, тощо. Пісні в яких оспівували свята називаються - календарно- обрядовими. Календарно-обрядові пісні поділяються на чотири цикли: зимовий, весняний, літній і осінній. Наприклад в літньому циклі співали пісні: русальні, купальські, обжинкові. Українські-народні пісні які залишились до наших днів є як запальними так і сумними.