У мене на gta sa програма sany builder чого коли я сідаю в машину висне комп?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
RUS: Попробуй удалить эту программу (только в том случае если тебе её не жалко или есть файл setup). Если не поможет - иди в востановление системы и откатывай всё на тот период, когда у тебя всё работало нормально. Отпишись здесь если ничего не поможет. UA: Спробуй видалити цю програму (тільки в тому випадку якщо тобі її не шкода чи є файл setup). Якщо не допоможе - йди до відновлення системи і відкочувати все на той період, коли в тебе все працювало нормально. Одпиши тут якщо нічого не допоможе.