У рівнобічній трапеції висота дорівнює 10 см.,а діагоналі є взаємоперпендикулярні. Знайдіть середню лінію трапеції.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Трапеція АВСД . ВС - мала основа, АД - велика основа М - середина ВС Н - середина АД О - точка перетину діагоналей МН - висота трапеції яка проходить через точку О. МН = МО + НО ВМ = МС = МО АН = НД = НО Середня лінія = ( ВС + АД ) / 2 = ВМ + АН = МС + НД = МО + НО = висоті трапеції = 10 см