Від інфінітива утворіть дієслова теперішнього часу. Пекти, стерегти, водити, плакати, ловити, любити, смалити

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я: печу, стережу, воджу, плачу, ловлю, люблю, смалю. Ми: печемо, стережемо, водимо, плачемо, ловимо, любимо, смалимо. Ти: печеш, стережеш, водиш, плачеш, ловиш, любиш, смалиш. Він, вона, воно: пече, стереже, водить, плаче, ловить, любить, смалить. Вони: печуть, стережуть, водять, плачуть, ловлять, люблять, смалять.