Виправте стилістичні помилки у поданих реченнях. 1) Підвівши підсумки виступів, голова зборів подякував усіх. 2) Він знаходився у виключно важких умовах3) Студенти мало на
Виправте стилістичні помилки у поданих реченнях. 1) Підвівши підсумки виступів, голова зборів подякував усіх. 2) Він знаходився у виключно важких умовах3) Студенти мало на дають уваги нормативному слововживанню
4) Учні успішно здали екзамен з української мови
5) Присутні задали питання гостям студії
6) Взагалі кажучи, це мене не торкається
Ответ(ы) на вопрос:
1 Подякував усім. 2 У складних умовах. 3 приділяють уваги. 4 Склали екзамен. 5 Поставили запитання 6 Взагалі, мене це не стосується