Вконтакті в групі показує що на стіні 2 записи а насправді їх більше,і не малюються графітті...що робити?
Ответ(ы) на вопрос:
перерахувати показники не допомагає в налаштуваннях? вконтакте фігня і часто лагає(((
Спробуйте зайти в мої настойки, далі спустіться в низ та знайдіть графу перерахувати показники нажміть та зачекайте!!! !
глюк контакта, подождите просто, у меня так же (