Вопрос для знающих физиков (9 класс)

Вопрос для знающих физиков (9 класс)1.За допомогою тросу жорсткістю 4МН/м вертикально вгору піднімають кабіну ліфта масою 2т з прискоренням 2 м/с2. Швидкість руху ліфта збільшується. Визначте у міліметрах розтягнення троса. Вважайте g = 10 м/с2.
А. 6мм Б. 0,6мм В. 5мм Г. 1мм
2. Визначте у десятках метрів гальмівний шлях автомобіля під час екстреного гальмування, якщо коефіцієнт тертя між шинами автомобіля і дорожнім покриттям дорівнює 0,4. Швидкість руху автомобіля перед початком гальмування становила 72 км/год. Вважайте g = 10 м/с2.
А. 10 Б. 5 В. 15 Г. 20
3. Опуклий міст має форму кола радіусом 144м. Автомобіль массою 2т рухається мостом зі швидкістю 86,4 км/год. З якою силою автомобіль тисне на поверхню дороги в момент проходження середини моста? Вважайте g = 10 м/с2.
А. 12000кг Б. 20кН В. 12кН Г. 20000Н
4. Три однакових металевих циліндри повністю занурили у склянки з рідинами так, що вони не торкаються дна. Порівняйте сили Архимеда, що діють на циліндри, якщо у першій склянці гас (густина 800 кг/м3), у другій – вода (густина 1000 кг/м3), у третій – машине масло (густина 900 кг/м3).
А. Сили однакові в усьох трьох склянках.
Б. У першій – найбільша, у третій – найменша.
В. У другій – найбільша, у першій – найменша.
Г. У третій – найбільша, у першцій – найменша.
5. Нерухомий блок…
А. … дає програш у силі у 2 рази.
Б. … дає програш у переміщенні у 2 рази.
В. … дає виграш у силі у 2 рази.
Г. …не дає програшу ні у силі, ні у переміщенні.

Распишите плз как каждя решаеться, мне не ответ важен а способ решения. Буду очень благодарен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Да тi по какому бачишь.
Гость
Как не проси, а задав по-русски, получишь больше ответов