Як зміниться ситуація, якщо стане відомо, що його наміром було набути статусу біженця і він перебуває на території України протягом часу, необхідного для звернення до відповід

Як зміниться ситуація, якщо стане відомо, що його наміром було набути статусу біженця і він перебуває на території України протягом часу, необхідного для звернення до відповід ного органу міграційної служби із заявою про надання йому статусу біженця?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А по Русски можно написать?