Задача решите умаляю очень,очень нада

Задача решите умаляю очень,очень надачотири коті-мурко,пушок,базилио та леопольд-полювали на мишей.мурко впіймав деяку кількість мішей,пушок на 3 миші менше,ніж мурко,базиліо-утричі більш ніж мурко,а леопольд удвічі бульше,ніж пушок.усього вони впіймали 47 мишей.скільки мишей упіймав кожен кіт?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мурко поймал x, пушок (х-3), базилио 3х, леопольд 2*(х-3). х+ (х-3)+3х+2*(х-3)=47 х+х-3+3х+2х-6=47 7х=46 х=8 мурко-8, пушок-5, базилио-24, леопольд-10 УЧИСЬ СТУДЕНТ))
Гость
זאל ס רעדן יאַפּאַניש
Гость
умОляю.. . надО.. . учите русский!!!