Запишить словосполучення українською мовою, змінюючи дієприкметники описовою формою: качающаяся ветка, позеленевшее яблоко, падающий весь день град, показавшееся из за гор с

Запишить словосполучення українською мовою, змінюючи дієприкметники описовою формою: качающаяся ветка, позеленевшее яблоко, падающий весь день град, показавшееся из за гор с олнце
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гілка, що качається яблуко, що позеленіло град, що падає цілий день сонце, що з"явилося з-за гір