Запропонуйте спосіб розділення сумішей : а) кухонної солі та піску б) води та олії в) води та спирту Поясніть, які властивость речовин ви при цьому використовували ДОП

Запропонуйте спосіб розділення сумішей : а) кухонної солі та піску б) води та олії в) води та спирту Поясніть, які властивость речовин ви при цьому використовували ДОП ОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) 1. Додавання до суміші води і розмішування. 2. Відділення піску від розчину солі фільтруванням. 3. Випаровування води із розчину і кристалізація солі. б) виморожування, фільтрування в)випаровування, дистиляція Властивості: а) розчинність солі в воді та те що сіль не випарується разом з водою б) олія замерзая при значно більшій температурі чим вода, тому коли вода замерзне ми зможемо злити олію в) менша температура кипіння спирту тому спирт випарується швидше ніж вода