Завдання з української мови!Синтаксичний розбір речення.
Завдання з української мови!Синтаксичний розбір речення.Зробіть синтаксичний розбір речення та накресліть структурну схему речення.
Научи нас розуму,земле рідна,ненько,бо сліди безбатченків вітер занесе.
Ответ(ы) на вопрос:
,Научи нас розуму, земле рідна, ненько, бо сліди безбатченків вітер занесе. Речення складне, складнопідрядне з підрядним причини; головне речення- научи нас розуму, земле рідна, ненько - спонукальне, просте, односкладне, означено-особове, поширене ускладнене поширеним звертанням, научи-присудок, вираж. дієсловом, нас- додаток, вираж. займ. , розуму - додаток, вираж. , ім. ; залежне речення -бо сліди безбатченків вітер занесе - розпов., просте, двоскладне, вітер - підмет, вираж, ім, ;занесе - присудок, вираж, дієсл. , сліди - додаток, вираж, ім, ; безбатченків - додаток, вираж, ім, ; схема- [ ], ( ). Кома перед сполучником бо між частинамискладнопідрядного речення