Завтра контрольна допоможіть! Твір (не багато) (одне на вибір) : Образ української жінки в історичних піснях, думах та піснях Марусі Чурай ; Зображення героїчних і трагічних с

Завтра контрольна допоможіть! Твір (не багато) (одне на вибір) : Образ української жінки в історичних піснях, думах та піснях Марусі Чурай ; Зображення героїчних і трагічних с торінок вітчизняної історії в українських думах та піснях ; Як народжувалися українська дума і пісня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я знаю