Здравствуйте помогите ответить на вопрос по зарубежной литературе,"Чим прываблюе сучасного читача поема Фауст"Гете

Здравствуйте помогите ответить на вопрос по зарубежной литературе,"Чим прываблюе сучасного читача поема Фауст"ГетеУчитель задал вопрос на домзадание я не читала,болела и не успеваю прочитать -книги нет
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось вам аудіокнига http://www.mp3-books.com.ua/povesti/iogann-volfgang-gete-faust.html А це - просто книга у електронному вигляді. [ссылка заблокирована по решению администрации проекта] Це варто прочитати або послухати. А ви ж і є сучасний читач. Тож з легкістю зможете відповісти на запитання, чим конкретно вас привабив (або не привабив) даний твір. Насправді, ніхто, окрім вас, не зможе відповісти на це запитання: ) Можна, звичайно, знайти в неті реферати та іншу фігню на дану тему, але краще все ж таки мати власну точку зору.